www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 745 napja lejárt

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, gépek és rendszerek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleink különböző iparágakban nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok. Cégünk három fő termékcsoportban tevékenykedik: szépségápolás, ipari és egészségügyi megoldások.

A PAYER Csoport ajkai telephelyén egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például a terméktervezés, szerszámgyártás, fröccsöntés, összeszerelés. Az ajkai telephelyű vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Biztosítja a minőség folyamatos fenntartását ISO 9001 és ISO / TS 16949 szabvány és belső szabályozások alapján
  • Minőségi elemzések, probléma megoldó módszerek használata
  • Aktívan részt vesz a belső és külső auditokon, PDCA analízisben
  • Részt vesz a vevői reklamációk kezelésében, javító intézkedések bevezetésében és azok nyomon követésében
  • Felügyeli a minőségbiztosítási eljárások betartását
  • Aktív részt vesz az új termékek gyártásba történő bevezetésében

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • 3-5 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Hibaelemző, probléma megoldó módszerek ismerete (FMEA, 8D, Ishikawa, Pareto, 5Why, SPC, PPAP, APQP)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezési ismeretek
  • Microsoft Office erős ismerete

Előny:

  • német nyelvtudás
  • vezetői tapasztalat
  • autóipariban szerzett tapasztalat

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)

Munkavégzés helye:  Ajka - Veszprém megye

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol