www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 970126

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Reklamációk kivizsgálása, dokumentálása SAP-ban
  • Üzemi probléma esetén megoldások támogatása
  • Minőségtervezési feladatok ellátása az új termék bevezetése során
  • Közreműködés a szerelt egységek CTQ meghatározásában
  • Közreműködés a TRA és az FMEA elemzésekben, intézkedési tervek kidolgozásában
  • Közreműködés az DVR1 folyamatban
  • Koordinálja a „szerelés széria gyártásjóváhagyás” folyamatát (DVR2)
  • Szerelési folyamat auditok szervezése

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Minőségirányítási tapasztalat
  • Minőségügyi módszerek, technikák: 8D, FMEA, minőségtervezés
  • SAP és PLM rendszerek ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat a beszállítói minőség-menedzsment, valamint a minőségbiztosítási auditálás területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország