www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 970125

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Komárom-Esztergom megyében található üzemül számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Vevői reklamációk kivizsgálása, kezelése
  • A reklamáció okainak feltárása (8D és más technikák segítségével), helyesbítő intézkedések kidolgozása és megvalósítása
  • Vevői kapcsolattartás a gyártási problémákkal, reklamációkkal kapcsolatban,
  • Beszállítói auditok levezetése
  • Részvétel a belső audittervek elkészítésében, folyamat auditok végrehajtása; selejtelemzés
  • Beszállítói probléma esetén reklamáció indítása, nyomon követése a beszállító felé, a szükséges intézkedések meghozatala
  • HNS SPC program kezelése, mérési feladatok meghatározása, SPC folyamatok felügyelete;
  • Részvétel az új termékek gyártásba történő bevezetésében. Gyártósor áttelepítésénél a minőségbiztosítási eljárások betartásának felügyelete. (APQP folyamat felügyelete) Aktív részvétel a core team munkájában
  • Esetleges safe launch ellenőrzés mérnöki felügyelete, talált hibák esetén a javító intézkedések meghozása, bevezetése a gyártó / folyamatmérnökkel

Elvárások

  • Műszaki főiskolai/egyetemi végzettség
  • Min. 2 éves autóipari vagy elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • ISO/TS 16949 autóipari szabvány alapos ismerete
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Jó tárgyalókészség

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafetéria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország