www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Minőségbiztosítási mérnököket keresünk:

beszállítói-, gyártásközi-, NPI minőségbiztosítási mérnök

Észak-kelet magyarországi multinacionális partnerünk keres minőségbiztosítási mérnököket, minimum 2-3 év tapasztalattal (senior mérnökök jelentkezését is várjuk).

A munkatársak feladata a saját területük mellett a vevőkkel való kapcsolattartás is, így szükség van  jó kommunikációs képességekre.

Feladatok pozíciótól függően a következők lehetnek:

  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása.
  • Vevők által visszaküldött termékek elemzése.
  • Elemzések kapcsán a fejlesztési lehetőségek feltárása, megvalósítása a társterületekkel együttműködésben
  • Eredmények riportálása a vevők felé
  • Nem-megfelelőségek kezelése
  • Ellenintézkedések figyelemmel kísérése a napi megbeszélésen
  • Belső auditok szervezése, lebonyolítása és kiértékelése
  • Közreműködés a vevői auditokon
  • Minőségi célok nyomon követése és megfelelő akciók meghozatala.
  • Aktív közreműködés az ISO rendszer fejlesztésében, működtetésében
  • Együttműködés az FMEA, APQP teamekkel, részvétel a csapatok munkájában
  • Minőséggel kapcsolatos vállalati mutatók kezelése, jelentéskészítés

Elvárások (pozíciótól függően):

  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma megléte szükséges)
  • Legalább középfokú vagy tárgyalóképes angol nyelvtudás (beszédben és írásban is elengedhetetlen, tényleg használni kell).
  • Minőségbiztosításban szerzett legalább 2- 3 éves releváns tapasztalat, azon belül NPI, gyártásközi- és beszállítói minőségbiztosítás területen
  • Jó szervezési, kommunikációs és koordinációs képesség
  • ISO standardok ismerete
  • Elektronikai, autóipari vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
  • FMEA, APQP, 8D, 5Why, Contol Plan ismeretek
  • LEAN ismeretek előnyt jelenteken

Amit kínál a pozíció:

  • Multinacionális környezet (valóban nemzetközi, nagy volumenű projektek)
  • Rengeteg eszköz a gyártáshoz, legújabb technológiák, oktatások
  • Új ötletek támogatás – projekt teamek alakulása az új folyamatok megszervezéséhez, LEAN személet alapján
  • Óriási partnerek
  • Kulturált, tiszta gyártó környezet – a lehetőségekhez képest
  • Bónusz és Cafetéria

Amennyiben szimpatikus lehet valamelyik terület, a jelentkezéseket önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

A kérdéseket Czudar Kata, Senior személyzeti tanácsadó, és Antal Gábor, Senior researcher kollégáink várják a megjelölt e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő