www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Ügyfeleink dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterű autóipari és elektronikai gyártó cégek. Megbízásukból keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok minőségbiztosítása (vevői, gyártásközi és/vagy beszállítói oldalról)
  • Reklamáció kezelése
  • Termék javító intézkedések bevezetésében való részvétel
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Az új termék bevezetési folyamat kontrollálása és fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Általános minőségbiztosítási szabványok (ISO 9001/14001/16949) ismerete
  • Magabiztos angol ÉS/VAGY német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent:

  • Termelő vállalatnál, gyártásban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Autóipari minőségbiztosítási szabványok ismerete (ISO/TS 16949, VDA)
  • PPAP, FMEA, Control Plan stb. dokumentációk ismerete

Egyéb:

  • Több vállalat több nyitott pozíciójába is keresünk kollégákat. Emiatt pályakezdő, -junior és - senior minőségbiztosítási mérnökök jelentkezését is várjuk!!

Amit megbízóink kínálnak:

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Modern, innovatív környezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye: Vas/Zala/Veszprém

Kontakt:

Polreisz Szilvia

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 575

Helyek Vas
Veszprém
Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő