www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 694 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit. A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 36 országban, 220 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Győri csapatunkba keresünk mielőbbi belépéssel

munkatársat

Általános feladatok:

  • A beszállított alkatrészek minőségének felügyelete
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Reklamációk, bemintázások, jóváhagyások lebonyolítása, felügyelete
  • Minőségi problémák esetén hibaelemzések és/vagy intézkedések kezdeményezése
  • Process auditok végrehajtása ill. a szükséges intézkedések kezdeményezése és ellenőrzése a beszállítónál
  • Jelentési rendszerek  használata

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú / középfokú szakirányú végzettség
  • Alapvető műszaki ismeretek
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelv ismerete előny
  • ISO TS 16949,PPAP, FMEA, 8D minőségbiztosítási szakismeret
  • Hasonló munkakörben autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk jelentkezését, magyar, német, vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzzal a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német