www.cvonline.hu
VT Plastic Gyártó Kft.
Minőségbiztosítási mérnök

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon
nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari
szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába
foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely egyre inkább bekapcsolódik az autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyag alkatrészek gyártásába.  Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.

Hirdetésünkkel olyan

minőségbiztosítási mérnök

munkatársat keresünk

 akinek feladata

  • A Minőségbiztosítási vezető munkájának támogatása székesfehérvári telephelyünkön
  • Vevői követelmények felülvizsgálata, véleményezése és betartatása
  • Vevői követelmények alapján a vizsgálati tervek készítése és ellenőrzése
  • Változtatás esetén a minőségtervezési dokumentumokban a módosítás végrehajtása
  • A termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Belső auditok végzése az érvényes munkaelőírások alapján

Számunkra a megfelelő jelölt

  • Felsőfokú (lehetőleg műszaki) végzettséggel,
  • Termelési területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalattal,
  • Biztos, stabil angol nyelvtudással
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség,
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

 A munkakör betöltésénél előnyt jelent

  • Autóipari követelmények ismerete
  • Műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia, remek munkahelyi légkör
  • Béren kívűli juttatási csomag (Erzsébet utalvány, SZÉP kártya)
  • Szakmai és nyelvi képzés támogatása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát (munkakör megjelölésével) az alábbi e-mail címre várjuk.

VT Plastic Gyártó Kft. HR osztály
8000. Székesfehérvár, Berényi u. 72-100.

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Fejér
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő