www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 708 napja lejárt

A

PEMŰ Műanyagipari Zrt.

Folyamatosan bővülő műanyagipari termékeket előállító vállalat

keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Több üzem minőségbiztosítási feladatainak koordinálása, fejlesztése
  • Az ISO/TS 16949 szabvány auditálási követelményeinek megfelelő dokumentumrendszer vezetése, fejlesztése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Társalgási angol nyelvtudás

Előny:

  • Minőségügyi végzettség
  • Német nyelvtudás
  • LEAN gyártóterületen szerzett tapasztalat
  • Autóipari beszállítói területen szerzett ISO/TS 16949 szabvány szerinti tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Solymár

A pályázatokat - fizetési igény megjelölésével és a végzettségekről szóló bizonyítványok, oklevelek megküldésével - a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol