www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.01.
Jelentkezési határidő: 2016.01.07.
Hirdetés azonosító: 946733
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Megbízó cégünk az autóipar számára gyárt fém alkatrészeket. Csapatuk bővítése miatt keresnek munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

- Új termékek bevezetésének minőségügyi támogatása
- Vevői kapcsolattartás
- Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása
- Minőségügyi dokumentumok készítése
- Termelési területek minőségügyi támogatása
- Termelő eszközök jóváhagyásában való aktív részvétel
- Külső – belső auditokon való aktív részvétel

Követelmények
Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- APQP folyamatokban való jártasság
- PPAP dokumentációk készítésében való jártasság (FMEA; CP; folyamatképesség vizsgálatok, mérőeszköz analízisek)
- Különböző minőségügyi technikák ismerete (5WHY, Ishikawa)
- Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit ajánlunk:

- Versenyképes fizetés
- Cafeteria, bónusz
- Fejlődési és tanulási lehetőség