www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.09.
Jelentkezési határidő: 2015.07.15.
Hirdetés azonosító: 942545
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Építőipari gyártó szektorban működő nemzetközi partnerünk keres munkatársat
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióra azonnali munkazedéssel az alábbi feladatok ellátására:

- reklamációk kezelése
- soron felmerülő problémák feltárása, kezelése és megoldások kidolgozása
- nap folyamatauditok lebonyolítása
- próbagyártásokon ellenőrzések lebonyolítása
- minőségügyi mutatók jelentése és elemzése, statisztikai elemzések
- minőségellenőrzési munkautasítások készítése, mérések fejlesztése
- heti oktatások megszervezése és megtartása minőséggel, eltérésekkel, reklamációkkal és javítótevékenységekkel kapcsolatosan

Követelmények
Elvárások:
- műszaki felsőfokú végzettség
- 1,5 év tapasztalat
- excel magasfokú ismerete
- aktív kommunkációképes angol nyelvtudás
- minőségfejlesztési eszközök gyakorlati ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várják.

Amit a cég kínál:
- versenyképes fizetés
- változatos, kihívást jelentő munkakör
- stabil háttér
- nemzetközi környezet