www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 790 napja lejárt

 A Robert Bosch Automotive Steering Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német Robert Bosch Automotive Steering GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Aktív részvétel a projektekben
  • Auditokra való felkészülés és részvétel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Késztermék elsőmintázás támogatása (státusz és a projekt időterv nyomon követése)
  • Gyártás támogatás, problémamegoldásban való aktív részvétel
  • Minőségtervezés (P-FMEA; Control Plan, egyéb minőségügyi dokumentációk kezelése)
  • Minőségügyhöz kapcsolódó vevői látogatások szervezése/moderálása
  • Változáskezelés
  • Vevői kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk teljes körű kezelése (bedolgozás, jelentés, nyomonkövetés, vevői portál karbantartása)

 Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves autóipari minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes használata szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság
  • Szakterületen és nyelvtudásban való továbbfejlődési hajlandóság
  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és koordinációs készség
  • Kreativitás
  • Határozott fellépés

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol