www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 867 napja lejárt

Műanyagtermékeket gyártó amerikai hátterű vállalathoz keresünk

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

munkatársat

Feladatok:

  • minőségbiztosítási rendszerek, auditok, ellenőrzés, karbantartás;
  • gyártósori munka irányítása, hibák feltárása;
  • APQP;
  • PDCA, A3;
  • problémák gyökerének feltárása, elemzése;
  • vevői igények megértése, továbbítása;
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel;
  • vevői elvárások teljes körű kiszolgálása, túlszárnyalása;
  • projektmenedzsment.

Elvárások:

  • minőségbiztosítási vagy gépészmérnöki diploma;
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás, melyet napi szinten kell szóban és írásban is használni;
  • 7-10 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • TS16949, ISO9001 és UL ismerete;
  • precíz, szervezett munkavégzés;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • határozott jellem.

Előny:

  • német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • lendületesen fejlődő vállalat;
  • remek munkahelyi légkör;
  • kihívások;
  • amerikai háttér, fejlődési lehetőség;
  • kiemelt bérezés;
  • béren kívüli juttatások.

Egyéb tudnivalók:

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő: teljes munkaidő, alkalmanként túlóra.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol