www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 933073

Flex állások

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége  keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Minőségüggyel kapcsolatos mutatószámok nyomon követése és elemzése
  • Belső és külső hibákra vonatkozó megelőző és javító akciók kidolgozása
  • Gyártási folyamat auditok végrehajtása
  • Beszállítói / vevői / anyacéggel kapcsolattartás, auditok végrehajtása
  • Reklamációk kezelése
  • Folyamatauditok végrehajtása és a folyamatos fejlesztések koordinálása
  • Részvétel az új projectek bevezetésében
  • termék és folyamatdokumentáció felügyelete
  • Minőségüggyel kapcsolatos tréningek szervezése a társosztályok számára
  • Minőségügyi jelentések elkészítése a vevői követelmények szerint
  • Riportálás a Minőségügyi Vezetőnek

Elvárások

  • Műszaki vagy gépész végzettség, minőségbiztosítási szakirányú végzettség előny
  • Kommunikációképes angol és/ vagy német nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Minőségbiztosításban szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat,
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • ISO/TS és/ vagy VDA 6.3 belső auditori végzettség

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott címre: