www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2015.05.21.
Hirdetés azonosító: 931678
lejárt

 Nemzetközi háttérrel rendelkező megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségügyi folyamatkontroll kiépítése
  • Vevői kapcsolattartás reklamációk kezelése (8 D)
  • Beszállítói kapcsolattartás és fejlesztés
  • Termelési mérőpontok felügyelete, adatok elemzése, analízisek koordinálása
  • Folyamatok minőségügyi oldalról való felügyelete
  • Folyamat fejlesztési projectekben való aktív részvétel, esetlegesen ezek koordinációja
  • A minőségbiztosítási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése
  • Folyamat és termékauditok lebonyolítása
  • Minőségbiztosítási eszközök, eljárások, problémamegoldó módszerek ismerete, gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elektronikai vagy mechanikai mérnöki végzettség előny)
  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Adatelemzés, alapszintű statisztika, pareto /pivot kimutatások készítése és azok értelmezése
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, dinamikus személyiség

Előnyt jelent:

  • Project management ismeretek, és tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Auditori végzettség (pl.: ISO 9001, TS16949, VDA6.3, QS 9000 )
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Termeléstranszfer támogatásban, új üzlet bevezetésben szerzett tapasztalat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.