www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 852 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

minőségbiztosítási mérnök munkatársat

keres

Főbb feladatok, tevékenységi kör:

  • Minőség és környezetirányítási dokumentáció karbantartása együttműködve a társosztályokkal (kézi könyvek, műveleti/munkautasítások, ellenőrzési utasítások, környezetvédelmi jelentések, hatásregiszter, stb.)
  • Minőség / környezetirányítási oktatások szervezése
  • Külső/belső auditok szervezése
  • Vevői látogatások, termékek felhasználhatóságának követése a vevőnél
  • Vevői elégedettség mérés
  • Külső / belső reklamációk kivizsgálásában részvétel, 8D módszertan alkalmazása
  • Kockázatelemzések (FMEA, CSA) készítésben részvétel
  • PPAP dokumentáció készítés
  • Selejt / hiba okok elemzése
  • Hatóság részére adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol szakmai nyelv ismerete
  • MS Office és adatelemzéshez használható program ismeret
  • Legalább 3 év releváns, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat QA eszközök ( FMEA, CSA, CP, PPAP, 8D, 5Why, stb.) alkalmazásában
  • Eredmény orientáltság, önállóság, felelősségtudat, folyamat/rendszer szemlélet, precizitás, minőség iránti elkötelezettség
  • Csapatmunka, rugalmasság

Munkavégzés helye:  Miskolc

A motivációs levél és önéletrajz mellé kérjük bérigény megjelölését.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol