www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.20.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi ügyfelünk kelet-közép-európai disztribúciós központjába, Gyálra keresünk Minőségügyi mérnököt<\b>.

Feladatok:

• Belső/ külső vevői ellenőrzések és cselekvési tervek bevezetésének teljes körű irányítása, dokumentáció kezelés a rendszeren belül
• Minőségügyi ellenőrzési normák fejlesztése és bevezetése a mintavételi tervvel és a vevői elvárásokkal összhangban, beleértve az adatok elemzését a fejlesztések elősegítésére
• Folyamat-dokumentáció fejlesztése és bevezetése a minőségirányítási rendszer ISO-szabványnak megfelelő fenntartása érdekében
• Operatív teljesítmény felügyelete megfelelő adatok gyűjtése, elemzése által
• A termelés minőségügyi teljesítményéről készült riportok elkészítése és prezentálása a menedzsment részére
• Minőségellenőrök aktív irányítása a minőségi célok elérése érdekében
• Belső auditálási folyamatának irányítása
• Minőségtudatosság előmozdítása a termelésben
• Minőségügyi tréningek vezetése
• Egyéb feladatok megbízás alapján

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség, műszaki szakirány
• Min. 3 év munkatapasztalat logisztikai/ gyártó környezetben
• Angol nyelv kiváló szóbeli és írásbeli használata
• Kiváló számítógépes ismeretek (főleg Microsoft Office)
• ISO9001, ISO14001, OHSAS 18001 rendszerek, valamint a magyar környezet- és munkavédelmi, egészségügyi követelmények ismerete
• Átlagon felüli személyközi, szervezeti és kommunikációs képességek írásban és szóban a belső és külső ügyfelekkel történő kapcsolattartás során
• Erős analitikai képesség és műszaki beállítottság
• 5C, 8D vagy hasonló felépítésű problémamegoldó technikák ismerete

Amit kínálunk:

• versenyképes bérezés
• fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
• határozatlan idejű szerződés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -