www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 297 napja lejárt

R01mm

Dunaújvárosi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk minőségbiztosítási mérnököket. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a vállalat többi folyamatával, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálat során feltárt esetleges nem megfelelőségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére
  • Az ellenőrzés szintjének, folyamatának részletes kidolgozása
  • A bejövő / kimenő vizsgálati eredmények elemzése és visszajelzés küldése az érintett osztályoknak
  • Akcióterv kidolgozása a minőség javítása érdekében
  • Minőségi szabványok betartatása, dokumentálása

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) műszaki menedzser / gépészmérnök végzettség, keménykötésű diploma megléte alapkövetelmény
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Jó szervező készség
  • Kitűnő problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előny:

  • Belső auditori képesítés
  • Előzetes termék és folyamat szabályozási ismeretek

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

  • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
  • albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat
  • letelepedés esetén szállást biztosít a vállalat

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Juttatási csomag
    • cafeteria rendszer
    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
    • albérlet támogatás, szállás lehetőség
    • munkába járási támogatás
    • napi egyszeri meleg étkezés
    • telefon flotta

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol