www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási Mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.04.
Jelentkezési határidő: 2015.09.08.
Hirdetés azonosító: 914838
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű disztribúciós ügyfelünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

- Vevői és beszállítói kapcsolattartás
- Beszállított termékek minőségellenőrzésének meghatározása, koordinálása
- Új termékek minősítése a szabványoknak megfelelően
- Vevői reklamációk kezelése, koordinálása
- Vevői elégedettség nyomon követése
- Belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása, akciótervek kidolgozása
- Belső auditok megszervezése, lebonyolítása
- Beszállítók nyomon követése, értékelése és fejlesztése

Követelmények
- Mérnöki végzettség (minőségbiztosítás szakirány)
- Minimum 3-4 év hasonló munkakörben eltöltött tapaszalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- ISO ismeret
- Projektmenedzsmentben szerzett gyakorlat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Analitikus gondolkodásmód
- Kiváló prezentáló képesség
- Határozottság és magabiztosság

- Versenyképes fizetés
- Kellemes munkahelyi légkör
- Céges autóbusz