www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 727 napja lejárt

100 éves múltra visszatekintő ipari multinacionális vállalat hatvani gyáregységébe keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • Vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése,
  • minőségmódszerek (8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis, Lessons Learned) alkalmazása a problémamegoldásban,
  • együttműködés a társosztályokkal (labor, gyártás, fejlesztés, beszállító management),
  • elsőminta dokumentációk összeállításában való aktív részvétel,
  • vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése a legfőbb autógyáraknál,
  • vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása,
  • statisztikák rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása,
  • focus-projectek támogatása, aktív részvétel a minőség szignifikáns fejlesztésében.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • legalább 3 év tapasztalat (autóipari és minőségbiztosítási tapasztalat),
  • tárgyalóképes angol/német nyelvtudás,
  • autóipari-elektronikai ismeretek és autóiparban szerzett tapasztalat,
  • autóipari-elektronika területén szerzett gyártási és minőségbiztosítási tapasztalat,
  • magas terhelhetőség,
  • magabiztos fellépés, nemzetközi környezetben is,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség,
  • moderációs készség,
  • meggyőzőkészség,
  • készség nemzetközi csoportban való munkára,
  • önálló és együttműködő munkastílus.

Munkavégzés helye: Hatvan

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Hatvan
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő