www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

 Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari gyártócégünk

 MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

keres.

Feladatok:

  • Aktív közreműködés az ISO TS 16949 szerinti minőségirányítási rendszer bevezetésében
  • A már bevezetett minőségirányítási rendszer működtetése, továbbfejlesztése
  • Részvétel belső- és vevöi auditok tervezésében és végrehajtásában
  • Belső- és külső reklamációk kezelése, intézkedések bevezetésének ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok felügyelete és fejlesztése minőségügyi szemszögből
  • Új termékek bevezetésének felügyelete és az elsőminta jegyzőkönyvek elkészítése
  • Aktív részvétel a minőségbiztosítási kézikönyv elkészítésében és továbbfejlesztésében
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése
  • Kapcsolattartás a németországi anyavállalattal és a vevőkkel minőségügyi kérdésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, lehetőleg minőségbiztosítási szakirányon
  • Alapos minőségirányítási rendszer ismeretek (ISO TS 16949 és VDA 6.3)
  • Többéves releváns munkatapasztalat hasonló cégnél
  • Kommunikációképes NÉMET nyelvtudás szóban és irásban alapkövetelmény
  • Mérési tapasztalat különbözö méröeszközökkel
  • Önálló munkavégzés
  • ISO TS 16949 belsö auditori képzettség

Előnyt jelentenek:

  • középfokú angol nyelvtudás
  • ISO TS 16949 auditori képzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő, stabil cégnél
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Külföldi betanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Győri Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy magyar és német nyelvű, szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi  e-mail címre, a pozíció pontos megnevezésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német