www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 862 napja lejárt

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.

A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 35 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Móri csapatunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények

  • Felsőfokú mérnöki / műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Tárgyalóképes német / angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre
  • Rugalmasság
  • Jogosítvány és útlevél
Előnyt jelent:
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Több kihívás. Több lehetőség. Több juttatás.

Jelentkezését az alábbi email címen várjuk.

8060 Mór, Mester utca 2.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol