www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 869227

Elektronikai gyártásban élen járó partnerünk számára keresünk Minőségbiztosítási mérnök munkatársat az alábbi feladatkör betöltésére:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Vevői reklamációk kezelése;
  • Gyártási folyamatok felügyelete;
  • Megelőző és javító intézkedések érdekében egyeztetések szervezése, akciótervek kidolgozása és végrehajtása;
  • Új termék bevezetésének támogatása;
  • Minőségbiztosítási dokumentációk kezelése, és naprakészen tartása.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Proaktív hozzáállás;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség.
Előny:
  • Ipari elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat előny;
  • Autóipari szabványok ismerete (ISO/TS 16949; APQP, PPAP);
  • LEAN, Six Sigma ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Ügyfelünk kreatív, szakmai kihívásokkal teli feladatkört kínál egy jó csapatban, a régióban kiemelkedőnek számító bérezés (+ relokációs támogatás, továbbképzések, Cafeteria) mellé.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Észak-Kelet Magyarország
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc