www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 867486

Stabil, folyamatosan növekvő megrendelői háttérrel rendelkező, villamosenergetika iparágban nagy hagyományokkal rendelkező Megbízónk részére keresünk Minőségbiztosítási mérnök kollégát

Feladatok:
  • Bejövő áru ellenőrzésének irányítása;
  • Együttműködés a fejlesztési és a termelési részlegekkel a vizsgálati paraméterek, eszközök és a mérési eredmények kapcsán;
  • Együttműködés a társosztályokkal az ellenőrzési prioritások megállapításában;
  • Folyamatközi és végellenőrzések elvégzése a terméken szükség szerint;
  • Dokumentálás és riportkészítés;
  • Kalibrálások ütemezése és koordinálása;
  • Vizsgálati eredmények rendszerben történő rögzítése;
Elvárások:
  • Gépésztechnikus, gépészmérnök végzettség;
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat minőségbiztosítási tapasztalat;
  • Mérőeszközök és mérési módszerek ismerete (elsősorban optikai mérőeszközök);
  • SAP ismeret és gyakorlat előnyt jelent;
  • Csapatban jól működő, jól kommunikáló, határozott, precíz személyiség.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • Versenyképes, a pozíció szintjének megfelelő bérezés;
  • Együttműködő, motiváló csapat;
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Jászberény
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Jászberény