www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 945 napja lejárt

A Flabeg Kft. - csapatának bővítése céljából –

munkakörbe keres új kollégát.

 Piacvezető autóipari gyártó cég keresi azon új munkatársait, akik szeretnék rátermettségüket bizonyítani egy nemzetközi vállalt mátészalkai telephelyén, az alábbi pozícióban.

A Minőségbiztosítási mérnök feladatai a következők:

  • Új termékek bevezetésének koordinálása
  • Termékjóváhagyáshoz szükséges dokumentációk elkészítése
  • Vevői kapcsolattartás
  • Tömeggyártáshoz szükséges termék adatlapok elkészítése
  • A teljesítménymutatók mérése, vizsgálata

Elvárások:

  • PPAP, APQP ismeret
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Minőség orientált szemlélet

Előny:

  • Minőségirányítási végzettség
  • SAP ismeret
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Flabeg Kft. 4700 Mátészalka, Ipari út 28.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát - fizetési igényének megjelölésével az alábbi címre:

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol