www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Debreceni székelyű cég, gyakorlattal rendelkező

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási osztály feladatainak elvégzése a minőségbiztosítási rendszerek fenntartására és ellenőrzésére irányulóan.

Elvárások:

  • Szakirányú, gépész felsőfokú végzettség
  • 2- 3 éves gyártás területén szerzett szakirányú tapasztalat
  • Minőségbiztosítási előírások ismerete
  • Napi szinten használt, aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Tisztában van a minőségbiztosítási rendszerek követelményeivel és azok alapjaival (szabványok, vevői előírások, stb.)
  • Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik
  • Jó rendszer- és a folyamatfejlesztésre orientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Igényes és érdekes munka, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és cafeteria

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: Minőségbiztosítási mérnök

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol