www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSíTÁSI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 858578

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Minőségüggyel kapcsolatos mutatószámok nyomon követése és elemzése
  • Belső és külső hibákra vonatkozó megelőző és javító akciók kidolgozása
  • Gyártási folyamat auditok végrehajtása
  • Beszállítói / vevői / anyacéggel kapcsolattartás, auditok végrehajtása
  • Reklamációk kezelése
  • Folyamatauditok végrehajtása és a folyamatos fejlesztések koordinálása
  • Részvétel az új projectek bevezetésében
  • termék és folyamatdokumentáció felügyelete
  • Minőségüggyel kapcsolatos tréningek szervezése a társosztályok számára
  • Minőségügyi jelentések elkészítése a vevői követelmények szerint
  • Riportálás a Minőségügyi Vezetőnek

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, minőségbiztosítási szakirányú végzettség előny
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Minőségbiztosításban szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy küldje el a Jelentkezés gombon keresztül.