www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 903 napja lejárt

A 25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári HŐSZIG Kft.

munkatársakat keres.

Feladatai:

  • Minőségi reklamációk kezelése, problémák megoldása
  • Termelési rendszer ellenőrzése és fejlesztése
  • FMEA és Poka-Yoke eszközök kidolgozásában való részvétel
  • Műveleti utasítások kidolgozása
  • Dolgozók minősítése
  • A minőségellenőrök munkájának felügyelete
  • Selejt kiértékelések, javító intézkedések meghozatala
  • Havi minőségügyi jelentések elkészítése
  • Részvétel a társaság minőségfejlesztési projektjeiben
  • Minőségszervezet és a megbízó vállalat érdekeinek képviselete, gyáron, cégcsoporton belül, vevőknél és beszállítóknál

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • ISO 9001-es belső auditori végzettség
  • Multinacionális gyártóvállalatnál minőségbiztosítási területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Alapfokú minőségügyi módszerek és technikák alapos ismerete: 8D, FMEA, Pareto,

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő