www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK MUNKAKÖR

Feladatok:

  • a termelő területek minőségügyi támogatása
  • a gyártási folyamatok és dokumentálások felügyelete
  • hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata és felügyelete
  • a minőségirányítás alapú gyártás / termékváltozások felügyelete
  • műszaki változások nyomon követése
  • a jelenlegi és az új modellekkel, termékekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • minőségi mutatók, reklamációk, költségek vezetése
  • vevői és beszállítói minőséggel kapcsolatos dokumentációk kezelése és nyomon követése
  • aktív részvétel a tanúsító, illetve vevői, beszállítói folyamatok és termékauditok előkészítésében, szervezésében és megvalósításában

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási mérnök, gépészmérnök, gyártástechnológus)
  • minimum 2 év minőségbiztosítás területen szerzett autóipari tapasztalat
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • csapatmunkára való képesség
  • határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • bejárás, szükség esetén albérlet támogatás
  • cafetéria

Előnyök:

  • autóipari tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy Megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz

 Az alábbi e-mail címen.

Bővebb információ a Link megjelenítése weboldalon.

Helyek Somogy
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol