www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 772 napja lejárt

Multinacionális partnerünk az ipar egyik piacvezető gyártója. Termékeit világszerte, a vezető technológiájú piacokon használják széles körben. A folyamatos fejlődés biztosítására keressük új munkatársukat az alábbi kulcspozícióba.

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Új termékek bevezetésének minőségügyi támogatása
Minőségügyi problémák megoldása
Javító intézkedések kezdeményezése, nyomon követése
Minőségügyi folyamatok tesztelése, felülvizsgálata és fejlesztése
Auditokra való felkészülés és támogatása
Széleskörű kapcsolattartási feladatok

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves releváns tapasztalat gyártó környezetben
Felsőfokú műszaki végzettség
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás
Fémmegmunkálási tapasztalat

ELŐNY:

Autóipari tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Dinamikusan fejlődő, biztos háttér
Versenyképes jövedelem
Folyamatos szakmai fejlődés

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1078 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Budapest
Fejér
Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő