www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSíTÁSI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 840091

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

  A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Minőségüggyel kapcsolatos mutatószámok nyomon követése és elemzése
  • Belső és külső hibákra vonatkozó megelőző és javító akciók kidolgozása
  • Gyártási folyamat auditok végrehajtása
  • Beszállítói / vevői / anyacéggel kapcsolattartás, auditok végrehajtása
  • Reklamációk kezelése
  • Folyamatauditok végrehajtása és a folyamatos fejlesztések koordinálása
  • Részvétel az új projectek bevezetésében
  • termék és folyamatdokumentáció felügyelete
  • Minőségüggyel kapcsolatos tréningek szervezése a társosztályok számára
  • Minőségügyi jelentések elkészítése a vevői követelmények szerint
  • Riportálás a Minőségügyi Vezetőnek

Elvárások

  • Műszaki végzettség, minőségbiztosítási szakirányú végzettség előny
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Minőségbiztosításban szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.