www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.08.22.
Hirdetés azonosító: 838020
lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termék és folyamat bevezetések, jóváhagyások támogatása, termékbevezetés előzetes minőség tervezése
  • Beszállítók menedzselése, kockázatértékelés, termékminőség előre tervezés
  • Közreműködés a beszállítók kiválasztásában
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, szoros együttműködés a beszerzési osztállyal
  • Beszállítói hibás anyagok reklamációja, visszaküldése, a beszállítói oldal teljesítményértékelése, beszállítók fejlesztése
  • Első minta jóváhagyás folyamat felügyelete
  • Auditok elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 1 év munkatapasztalat autóipari környezetben a beszállítói minőségbiztosítás területén
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs készség
  • cél- és vevőorientált személyiség, elkötelezettség
  • csapatmunkára képesség, rugalmasság, nyitottság más kultúrák irányába

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.