www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 852 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1000 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének minőségügyi támogatása (APQP)
  • Vevői kapcsolattartás
  • Minőségügyi dokumentumok készítése (PPAP)
  • Ellenőrzési módszerek definiálása
  • Részvétel a termelő eszközök minőségügyi jóváhagyásában (folyamatképesség vizsgálat, R&R vizsgálat)
  • Részvétel a vevői reklamációk kivizsgálásában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • APQP és PPAP dokumentációk készítésében való jártasság
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Előny: ISO-TS 16949 auditori képesítés, és/vagy VDA 6.3 auditori képesítés, IMDS rendszer használatának ismerete
  • Különböző minőségügyi technikák ismerete (5WHY, Ishikawa)

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-és egészségpénztár, bónusz
  • Fejlődési és tanulási lehetőség egy olyan cégnél, amely szinte az összes felsőkategóriás személygépkocsihoz gyárt szerkezeti elemeket és alkatrészeket

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon az alábbi linken.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő