www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 801 napja lejárt
Munkavégzés helye

Dunaújváros

Feladatok
  • Belső auditok szervezése, lebonyolítása, adminisztrációja
  • Minőségirányítási rendszerek működtetése
  • Termék auditok szervezése, lebonyolítása, kiértékelése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Autóipari követelmények változásának nyomon követése, érintettek tájékoztatása
Elvárások
  • Műszaki menedzser / gépészmérnök végezettség
  • Angol nyelvtudás
Előnyök
  • Belső auditori képesítés
  • Termék és folyamat szabályozási ismeretek
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
Helyek Dunaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő