www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.10.22.
Hirdetés azonosító: 831151

Magas színvonalú alumínium profilokat gyártó multinacionális partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt Minőségbiztosítási mérnököt.

Feladatok:

- Meglévő minőségbiztosítási rendszerek működtetése
- Kollégák oktatása a minőségtudatos szemléletre
- Termelési területek támogatása minőségbiztosítási szempontból
- Beérkező reklamációkat kivizsgáló csapat irányítása, segítségnyújtás a probléma megoldásában
- A nem megfelelő módszerek felismerése és javítása
- Folyamatok kiértékelése
- Minőségügyi ellenőrök, technikusok irányítása
- Aktív kapcsolattartás a vevőkkel, visszajelzések kezelése

Elvárások:

- Befejezett felsőfokú MŰSZAKI végzettség
- Minimum 3 éves minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat autóipari beszállító cégnél
- Magas, tárgyalási szintű ANGOL és/vagy NÉMET nyelvtudás
- Vevői kapcsolattartásban és reklamációkezelésben szerzett tapasztalat
- APQP, PPAP dokumentációk készítésében szerzett jártasság
- Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:
- ISO-TS 16949 vagy VDA 6.3 auditori képzettség, illetve IMDs rendszer ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes, széleskörű juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Innovatív munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a