www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1132 napja lejárt
Élelmiszeripari termékek gyártásával foglalkozó fertődi Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • a termelési folyamatok minőségének biztosítása
  • automatizált gyártósorokon gyártott termékek minőségi ellenőrzése, megadott tesztmódszerek szerint
  • gyártásközi ellenőrzés, késztermék vizsgálat
  • termékspecifikációkban elvárt minőségi követelmények biztosítása
  • a minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésben való aktív részvétel
  • vevői reklamációk kivizsgálása, megoldásukban való együttműködés
  • minőségi jellemzők statisztikai elemzése
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (élelmiszeripari mérnök vagy minőségbiztosítási végzettség)
  • magabiztos német nyelvtudás elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • HACCP és IFS ismeret
  • kettő ill. három műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • határozott, magabiztos fellépés
  • rugalmasság, terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • utazási hozzájárulás
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Fertőd
Kapcsolat:
Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet
Helyek Fertőd
Kategória Gyártás / Termelés