www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási Mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.31.
Jelentkezési határidő: 2014.11.04.
Hirdetés azonosító: 825252
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A csomagoló, raktározás és logisztika szektorban működő nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra.

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok:
- a telephelyi munkafolyamatok napi szintű minőségellenőrzése,
- folyamatok részletes felülvizsgálata,
- minőségbiztosítási kockázatok azonosítása,
- minőségbiztosítási riportok készítése,
- napi folyamatoktól eltérő kivételek kezelése,
- hibák részletes elemzése, kiváltó okok feltérképezése, megoldások kidolgozása.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Követelmények
- felsőfokú végzettség (mérnöki vagy minőségbiztosítási területen)
- minimum 3 év szakmai tapasztalat azonos munkakörben,
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez!
- erős MS Office felhasználói ismeretek,
- proaktív személyiség
- ügyfélközpontú személy
- analitikus gondolkodásmód
- önálló, eredményorientált munkavégzés, határozott fellépés

Előny:
- Minőségbiztosítási területen vagy hasonlóan szigorúan ellenőrzött munka-környezetben szerzett tapasztalat