www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 989 napja lejárt

 A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizzel.

A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll  a vevők szolgálatába.

 A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki  végzettség (villamos, mechanikai vagy minőségirányítási szakon)
  • Minőségbiztosításban (bejövő árú ellenőrzés és folyamat ellenőrzés területén) szerzett gyakorlat
  • MS Office alkalmazások (esősorban xsl) magabiztos alkalmazása valamint előnyt jelent valamely ERP rendszer alkalmazói szintű ismerte
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

FELADATOK

  • Beszállított anyagok minőségbiztosítási ellenőrzése, a technikus team feladatainak koordinálása, az első mintázás koordinálása
  • Közreműködés a beszállítói és vevői reklamációk feldolgozásában (analízis, intézkedések kidolgozása-bevezetése)
  • Részvétel a hibaanalízisben, 8D-készítése, reklamációk és minőségi problémák esetén (adatok elemzése) hibaelemzés végrehajtása és állásfoglalás )
  • A selejt darabok hibaanalízisének értékelése, megfelelő intézkedések meghatározása, intézkedések követése
  • Minőségi dokumentumok (PA) elkészítése, hivatalos kiadatása és szükség esetén azok oktatása
  • Minőségi mutatók monitoringja, beszámolók készítése (prognózisok, statisztikák)
  • Minőségfejlesztési projektekben részvétel illetve vezetése, illetve önálló projektek kezdeményezése
  • Felkészülés és közreműködés az auditok lebonyolításában
  • Problémamegoldó technikák ismerete és alkalmazása a folyamatos javulás érdekében, problémamegoldó csoportok vezetése

KÉPESSÉGEK

  • Precíz munkavégzés,
  • Igényesség a munkakörnyezet rendjének fenntartásában, fejlesztésében;
  • Alkalmazkodóképesség és rugalmasság

BÉREZÉS:

  • Fix besorolási bér
  • Cafetéria-rendszer
  • Munkába járás térítése egyéni feltételek szerint

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű életrajz és motivációs levél) az alábbi elérhetőségekre:

  • Cím: Schneider-Electric Energy Magyarország kft 6090 Kunszentmiklós, Kossuth Lajos utca 60.
Helyek Pest
Fejér
Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő