www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

Fejér megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségbiztosítási mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Vevői reklamációk, visszajelzések, vevőtől visszaérkezett termékek kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői reklamációkkal és hibajelzésekkel kapcsolatos nyilvántartások, adatelemzések, kimutatások kezelése
  • Válogatások megszervezése és felügyelete
  • Bemintázással kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása, kapcsolódó dokumentumok elkészítése
  • Vevői elégedettség mérésre vonatkozó kimutatások készítése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • Belső auditori végzettség
  • Minimum 3-4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó konfliktuskezelő képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodásmód

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő