www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő gépipari cég munkatársat keres

pozícióba

Elvárások:

  • mérnöki végzettség
  • fémtechnológiai, gyártástechnológiai ismeretek
  • fémtechnológiai mérések ismerete
  • MSZ EN ISO 9001:2009 szabvány követelményeinek ismerete
  • legalább 3-5 éves fémipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • műszaki rajzolvasási ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • önálló, magabiztos, precíz munkavégzés
  • határozott személyiség, döntéshozatali képesség, felelősségvállalás
  • tanulásra való hajlandóság
  • minimum alapfokú német és/ vagy angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • gyártásközi mérések készítése és végátvétel ellenőrzése, megfelelő dokumentálása
  • átvételi dokumentáció kezelése
  • minőségügyi reklamációk megírása, kezelése
  • minőség megtartására irányuló, mért eredményeknek megfelelő döntéshozatal
  • folyamatos kapcsolattartás a társszervekkel, vevőkkel
  • termelés során felmerülő hibák osztályozása, értékelése
  • fémipari gyártásban alkalmazott mérések elvégzése
  • vevői reklamáció (külső, belső), beszállítói reklamáció kezelése
  • folyamatos fejlesztések
  • belső auditokban való együttműködés, minősítő auditra való felkészülés
  • mérőeszközök nyilvántartása, mérőeszköz felügyelet

Előny:

  • német nyelvtudás
  • Minőségfejlesztő technikák ismerete (FMEA,Ishikawa)
  • SAP ismeretek
  • LEAN filozófia, eszközök ismerete
  • Belső auditori képesítés
  • Számítógépes tervező rendszerek ismerete
  • ( Autocad, Solid Edge)

Pályázati anyagát a lenti e-mail címre küldheti.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő