www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1314 napja lejárt

A világ egyik vezető indítómotor és generátor gyártója, az amerikai központú

Remy Automotive Hungary Kft. miskolci gyárába keres:

Minőségbiztosítási mérnököt

Főbb feladatok:

  • Termék első-mintázása a vevő felé
  • A gyártott termék minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése
  • Folyamat auditok végrehajtása, termék auditok irányítása
  • Gyártási folyamatok felügyelete
  • Minőségprojektek kezdeményezése, végrehajtása, felügyelete
  • Havi, heti kimutatások, intézkedési tervek készítése és nyomonkövetése
  • Részvétel új projektek bevezetésében, minőségügyi dokumentumok elkészítése, felügyelete
  • Termékek vevői jóváhagyásának koordinálása
  • Auditok előkészítése, lebonyolítása

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási technikák gyakorlati alkalmazása (APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, Control Plan,8D)
  • Felelősségteljes, megoldás-orientált személyiség, aki csapatban és önállóan is tud dolgozni
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki végzettség
  • ISO TS 16949 belső auditori végzettség és gyakorlat
  • VDA 6.3 szerinti belső auditori végzettség és gyakorlat
  • Autóipari cégnél szerzett gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezési és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő