www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1195 napja lejárt

„Közösen tartjuk mozgásban a Világot“ – hangzik a Schaeffler csoport mottója. Szoros párbeszéd jellemzi munkánkat az autógyártás, az ipar, a repülőgépgyártás és az űrkutatás szakmai területeivel, amely területek számára fejlesztjük és előállítjuk precíziós termékeinket. Egyike vagyunk a legnagyobb gördülőcsapágy-gyártóknak, és elismert partnere a legjelentősebb autógyártó konszerneknek. Közismert márkaneveink, mint az INA, FAG és LuK évtizedek óta az innovativitás, minőség és megbízhatóság szolgálatában állnak. Vállalatcsoportunk összesen 180 telephelyén, világszerte 76.000 munkatársa fáradhatatlan munkájával a 2011-es évben 10,7 milliárd euró árbevételt ért el.

A Schaeffler csoport vállalatait a célorientáltság, a konstruktív csoportmunka és a termékek és folyamatok fáradhatatlan javításának akarata formálja eggyé!

Az FAG Magyarország Ipari Kft. debreceni gyárába várja jelentkezését a következő pozícióra:

Feladatai:

  • a gyártási folyamatok felügyelete és folyamatos fejlesztése a vevői igények és minőségi követelmények teljesítésének érdekében
  • új termékek bevezetésének koordinálása
  • kapcsolattartás a vevőkkel, a termékminőséget, ill. a folyamatbiztonságot érintő ügyekben
  • a termék minőségét veszélyeztető problémák megbeszélésére csoport összehívása, irányítása
  • FMEA megbeszélések koordinálása
  • vevői és belső reklamációk kezelése
  • belső auditok végrehajtása
  • intézkedési tervek készítése, követése, aktualizálása

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • minőségbiztosítási szakirányon szerzett végzettség és a lean ismerete előnyt jelent
  • 1-2 éves szakmai gyakorlat termelő cégnél

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, teljesítményfüggő havi bónuszt és vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kultúrált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata saját néven elmentve) várjuk.

Szeretné velünk együtt mozgatni a világot?

Csatlakozzon hozzánk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő