www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Régió:

Fejér

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 778457
lejárt

  Autóipari termékeket gyártó multinacionális vállalat székesfehérvári üzeme keres új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése során minőségügyi dokumentumok készítése
  • Minőségirányítási dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal a beszállított termékek minőségével kapcsolatban
  • Beszállítói reklamációk kezelése, elemzések készítése
  • Belső és beszállítói auditok szervezése, javító intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése
  • Helyesbítő- és megelőző intézkedések meghatározása, teljesülésük nyomon követése
  • Új termékek bemintázása a vevői igények figyelembevételével

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, műszaki menedzser) vagy szakirányú végzettség
  • Hasonló területen (autóipari és beszállítói minőségügyben) szerzett több éves tapasztalat
  • ISO/TS 16949, PPAP, APQP, PDCA, FMEA, ismeret
  • Jó kommunikációs szintű angol nyelv tudás (szóban, írásban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
  • Önállóság, problémamegoldó készség
  • Vevőközpontúság és precíz munkavégzés
  • Határozott és magabiztos fellépés

Előnyök:

  • Német nyelv ismerete
  • Problémamegoldó technikák ismerete (8D, 5 Miért, Ishikawa, Pareto)
  • VDA 6.3 belső auditori tapasztalat
  • SQA tapasztalat
  • Műszaki statisztika ismerete: SPC, gépképesség, folyamatképesség, mérőeszköz-képesség
  • Anyagvizsgálói és méréstechnológiai ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Beszállítói minőségbiztosítás / SQA
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségellenőr / operátor

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió
Fejér