www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1035 napja lejárt

Minőségbiztosítási mérnök autóipari hangtechnika területen

Székesfehérvári partnerünk részére keresünk minőségbiztosításban jártas szakembereket a következő pozíciókba:

  • Elektronikai gyártóegység, process quality, FMEA
  • Quality mérnök, APQP

Feladatok:

  • Üzemek minőségbiztosításának ellátása
  • Vevői, megrendelői reklamációk kezelése
  • Minőségügyi problémák megoldása
  • A szükséges dokumentációk elvégzése
  • Auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai műszaki végzettség
  • Autóipari gyártó vagy beszállító vállalatnál szerzett több éves (min. 3 év) tapasztalat
  • Minőségbiztosítási területen szerzett releváns tapasztalatok
  • ISO audit ismeretek
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • ISO TS 16949 ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • APQP ismeretek

vagy

  • FMEA, Capability study, Run@rate, 5Why, 8D ismeretek

Amit kínál:

  • Nemzetközi háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási, lakhatási vagy áttelepülési támogatás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő