www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 1299 napja lejárt
52780-Minőségbiztosítási MérnökLink megjelenítése">

Ügyfelünk egy nemzetközileg elismert gyártóvállalat, saját piaci szegmensében piacvezető Európában. Aszódi leányvállalatának Mérnökségi csapatába keresünk

pozícióba munkatársat.

Munkakör célja:a termék és gyártási folyamat minőségügyi támogatása, a minőség folyamatos fejlesztése, fenntartása és értékelése a vevői elégedettség állandó figyelembevételével a minőségbiztosítási részleg munkatársaként.

Feladat:
  • Elsőbemintázási folyamatok felügyelete;
  • Elsőminta vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé;
  • Projektdokumentációk elkészítése, aktualizálása;
  • Beszállítói problémák kezelése, beszállítói folyamatok fejlesztése (Zero Defect);
  • A vevői problémák feldolgozása (5Why), kapcsolattartás a vevővel;
  • Termék és folyamatauditok végrehajtása, ill. az ezekben való aktív részvétel.
Elvárás:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Kommunkációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás;
  • ISO/TS 16949 vagy VDA 6.3 belső auditori végzettség;
  • Határozott fellépés, önállóság, rendszerszemlélet, analitikus készség;
  • Erős szervezési, irányítási, prezentációs és tárgyalástechnikai készség;
  • Előny: műanyag feldolgozás vagy üveggyártás területeken szerzett tapasztalat / autóipari / auditálási tapasztalat.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 52.780-as referenciaszámra, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki