www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.03.05.
Hirdetés azonosító: 750592
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari beszállító partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségpolitikai célok elérésének támogatása, adatszolgáltatás, dokumentációkezelés
  • Külső és belső auditokban való közreműködés, minőségi szabványok betartása, betartatása és dokumentálása
  • Minőségellenőrzések és mérések végrehajtása
  • Kimenő-bejövő reklamációk követése, 8D riportok összeállítása
  • Statisztikák készítése, javító intézkedések megtervezése, kivitelezése a Folyamatoptimalizáló mérnökökkel együttműködve
  • Termék és folyamat nem megfelelősége esetén a gyártás felfüggesztése,
    megakadályozása, közvetlen felettesének azonnali jelzése illetve az érintett folyamatok
    és termékek vizsgálatának azonnali megkezdése. Műszaki intézkedések meghozatala a
    Folyamatoptimalizáló mérnökökkel közösen
  • Folyamatok ellenőrzése, hatékonyságának növelése
  • Minőségbiztosítási vezető helyettesítése
  • Termelésben dolgozó minőségbiztosítási csoportvezetők munkájának koordinálása,
    helyettesítése
  • Oktatások tartása elsősorban minőségbiztosítási munkatársak számára
  • Szoros együttműködés a vállalaton belüli társosztályokkal, hatékony információáramlás
    biztosítása a vizsgálatok során feltárt esetleges nem megfelelősségek adatainak
    visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (Minőségügyi, villamos- vagy gépészmérnök)
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Min. 2-3 éves termelés területén szerzett tapasztalat (Előny: Fémmegmunkáló üzemben vagy villamos forgógépek gyártásában szerzett ellenőrzési, mérési tapasztalat)
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office, (Előny: termelésir. rendszerek)
  • Minőségbiztosítási ismeretek és tapasztalatok
  • Minőségirányítási szabványok ismerete
  • Előny: ISO 9001-es belső auditori végzettség
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, problémamegoldó készség,
    csapatmunkában való részvétel, jó konfliktuskezelés, kreativitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások, mobiltelefon, laptop
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.