www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indítja el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett.
A 6 milliárd forintos, 2011-ben indult beruházás megvalósításához keresünk megbízható, ambiciózus

munkatársat.

Feladatok:

  • kapcsolattartás vevőkkel minőségi kérdésekben
  • új termékek minőségtervezési feladatainak koordinálása
  • a meglévő termékek minőségügyi támogatása
  • reklamációk feldolgozása
  • eltérések esetén hibaokelemzés koordinálása, intézkedések kezdeményezése és követése
  • jelentések, statisztikai kiértékelések készítése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • német nyelv kommunikációképes szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Támogatott munkahelyi meleg étkezés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével a következő címre kérjük küldeni:
Poppe + Potthoff Hungária Kft.  8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő