www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

Multinacionális autóipari vállalat győri telephelyére

munkatársat keres.

Általános feladatok:

  • A beszállított alkatrészek minőségének felügyelete
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Reklamációk, bemintázások, jóváhagyások lebonyolítása, felügyelete
  • Minőségi problémák esetén hibaelemzések és/vagy intézkedések kezdeményezése
  • Process auditok végrehajtása ill. a szükséges intézkedések kezdeményezése és ellenőrzése a beszállítónál
  • Jelentési rendszerek használata

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú vagy középfokú  műszaki végzettség
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Tárgyalóképes német / angol nyelvismeret
  • ISO TS 16949,PPAP, FMEA, 8D minőségbiztosítási szakismeret

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a munkakör megjelölésével a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő