www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 1403 napja lejárt

A CLAAS Csoport a világ egyik vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalata 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák és szolgáltatások fejlesztésével kiváló minőségi színvonalon. A napjainkban is családi tulajdonban lévő vállalat sokoldalú termékeire mezőgazdászok támaszkodnak a világ minden pontján. A vállalatcsoport, amely több mint 10.000 főt foglalkoztat világszerte, vezető pozíciókat mondhat magáénak a kombájnok, a bálázó gépek és a szecskázók tekintetében. A törökszentmiklósi gyár, amely az évek során a kombájnokra szerelhető vágóasztalok és vágóasztalszállító kocsik termelési és fejlesztési központjává vált, jelenleg

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki és/vagy közgazdasági végzettség,
  • minőségirányítási rendszer ismerete,
  • kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás.

Feladatok:

  • belső minőségügyi folyamatok következetes javítása,
  • előforduló hibák megoldásának koordinációja, továbbítása a társterületek felé, ellenőrzése
  • preventív hibamegelőzés,
  • minőségi kapuk szakmai felügyelete,
  • kapcsolattartás a szereldei minőségügyi mérnökökkel,
  • vevői reklamációk strukturált kezelése és az ismételt előfordulás kizárásának biztosítása

Amit kínálunk Önnek:

  • teljesítményarányos jövedelem,
  • folyamatos szakmai és nyelvi tréningek,
  • hosszú távú perspektíva,
  • magas színvonalú technikai háttér,
  • nemzetközi karrierlehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar és idegen nyelvű
szakmai önéletrajzát az TQM1213 referenciaszám megjelölésével az alábbi címre:

CLAAS Hungaria Kft.
5200 Törökszentmiklós, Kombájn u. 1.
Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő