www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.01.01.
Hirdetés azonosító: 714205
lejárt

Dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat a következő munkakör betöltésére:

Feladatok:

  •  Minőségbiztosítással kapcsolatos folyamatok javításában való részvétel
  • Minőségügyi célok felállítása és a minőségügyi problémák feltárása
  • Vevői igényeknek való megfelelősség biztosítása
  • Aktív részvétel az éves auditok lefolytatásában
  • Heti riportálás a vezetőség felé

Elvárások:

  •  Felsőfokú, műszaki végzettség (lehetőleg minőségbiztosítás területén)
  • Minőségbiztosítás területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív társalgási szintű ANGOL nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Jó problémamegoldó és helyzetfelismerő készség
  • Különböző minőségbiztosítási szabványok ismerete
  • QS 9000 vagy TS 16949 szabványok ismerete előnyt jelent

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.