www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 610385
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk új munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Minőségpolitikai célok elérésének támogatása, adatszolgáltatás, dokumentációkezelés
  • Külső és belső auditokban való közreműködés, minőségi szabványok betartása,betartatása és dokumentálása
  • Minőségellenőrzések és mérések végrehajtása
  • Kimenő-bejövő reklamációk követése, 8D riportok összeállítása
  • Statisztikák készítése, javító intézkedések megtervezése, kivitelezése a folyamatoptimalizáló mérnökökkel együttműködve
  • Termék és folyamat nem megfelelőssége esetén a gyártás felfüggesztése,megakadályozása, közvetlen felettesének azonnali jelzése illetve az érintett folyamatok és termékek vizsgálatának azonnali megkezdése.
  • Műszaki intézkedések meghozatala a folyamatoptimalizáló mérnökökkel közösen
  • Folyamatok ellenőrzése, hatékonyságának növelése
  • Minőségbiztosítási vezető helyettesítése
  • Termelésben dolgozó minőségbiztosítási csoportvezetők munkájának koordinálása,helyettesítése
  • Oktatások tartása elsősorban minőségbiztosítási munkatársak számára
  • Szoros együttműködés a vállalaton belüli társosztályokkal, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálatok során feltárt esetleges nem megfelelősségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (Minőségügyi, villamos- vagy gépészmérnök)
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2-3 éves termelés területén szerzett tapasztalat
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office,
  • Minőségbiztosítási ismeretek és tapasztalatok
  • Minőségirányítási szabványok ismerete
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, problémamegoldó készség,csapatmunkában való részvétel, jó konfliktuskezelés, kreativitás

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  • fémmegmunkáló üzemben vagy villamos forgógépek gyártásában szerzett gyártási, ellenőrzési, mérési tapasztalat
  • termelésirányítási számítógépes rendszerek ismerete
  • ISO 9001-es belső auditori végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások, mobiltelefon, laptop
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Németországi kiküldetések

Várjuk jelentkezését Link megjelenítésekövetően

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!